З Волинського перинатального центру виписали першого малюка
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/29w-1024x683.jpg)
З 12-го вересня у Волинському перинатальному центрі народилося 4 дитини – усі хлопчики. Стан мам і дітей нормальний. 14-го вересня, перший маленький клієнт медзакладу їде з батьками додому.
Про це повідомляють Волинські Новини.
На четвертому поверсі перинатального центру тривають останні приготування до святкового моменту. Саме тут знаходиться кімната виписки, і сьогодні у її стінах вперше пролунають і дитячий плач, і щирі побажання батькам, і слова вдячності медикам.
Персонал приготував для малюка Тимофійка та його батьків Ірини та Андрія подарунки. Це набір символічних солодощів і дитяча постільна білизна.