<

З 1 вересня зміняться правила виїзду за кордон: що потрібно знати українським водіям

11:40 | 31.08.2023 / Новини / , /
Перегляди
2851
/ Коментарі відсутні

З 1-го вересня виїзд за кордон на пасажирських транспортних засобах буде можливим лише за умови зазначеного класу екологічності.

Про це повідомляє ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА у телеграм-каналі.

«Із 1 вересня, якщо у пасажирському транспортному засобі не буде визначений клас екологічності або зазначений клас екологічності ЄВРО-1, подати заявку на перетину кордону «18-60» стане неможливим», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згідно з підпунктом 2 пункту 7 Ліцензійних умов, які були схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 року № 1001 та внесені зміни, заява на отримання ліцензії має включати підтверджувальні документи, додатково до документів, які передбачені статтею 11 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

До цих підтверджувальних документів входять, зокрема, відомості про транспортні засоби, які є власністю, орендовані, надані в кредит або лізинг ліцензіата, згідно з формою, яка зазначена у додатку 3 до згаданих умов.

Даний додаток передбачає надання інформації про клас екологічності транспортних засобів, а також завірені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та тимчасових реєстраційних талонів, у разі якщо їх вимагає оформлення.

В «ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА» наголосили на тому, що документи, у яких закінчився термін придатності є недійсними. Проте, якщо у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу є відмітка класу екологічності додатково надавати сертифікат не потрібно.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя