<

Виплати військовим залишаться на рівні 2023 року — Міноборони

03:38 | 28.12.2023 / Новини / , /
Перегляди
101
/ Коментарі відсутні

На виплати військовослужбовцям у 2024 році виділять 751,3 мільярда гривень, доплати військовим залишаться на рівні 2023 року.

Про це заявив заступник міністра оборони України Юрій Джигир в інтерв’ю ВВС Україна.

“Щодо доплат в розмірі 30 та 100 тисяч гривень, уряд планує зберегти ці виплати протягом періоду дії воєнного стану, як це передбачено постановою Кабміну № 168”, — пояснив посадовець.

Водночас Джигир зазначив, що якщо зросте інтенсивність боїв чи збільшиться кількість військових, потрібно буде збільшувати фінансування та змінювати бюджет.

“Наш оборонний бюджет закладено в умовах найбільшого збройного конфлікту в Європі з часів Другої світової. На полі бою ведеться постійна запекла боротьба, тож вірогідність збільшення інтенсивності бойових дій існує щодня. Це слід враховувати, як і можливе зростання чисельності армії, яку треба буде своєчасно забезпечувати”, — додав заступник міністра.

Раніше Міністерство оборони України розширило список посад військовослужбовців, які будуть отримувати додаткові винагороди. З 29 вересня нові суми платять, зокрема, пораненим, інструкторам навчальних центрів, строковикам та курсантам.

Оплата військовим, які воюють на передньому краї, зберігається такою самою – 100 тисяч грн. На тому ж рівні лишаться виплати військовим, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво) під час війни та перебувають на стаціонарному лікуванні, а також сім’ям полонених та зниклих безвісти.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Квітня, П’ятниця