<

Вилучили понад 28 тонн продукції: на Волині викрили підпільне виробництво алкогольних напоїв

12:37 | 21.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
286
/ Коментарі відсутні

На Волині викрили підпільне виробництво підакцизних товарів. За даними слідства, група осіб організувала виготовлення, зберігання та збут лікеро-горілчаних виробів відомих світових брендів. Для цього вони обладнали роботу цілого виробництва.

В подальшому алкогольні напої реалізовувалися на території України через мережу інтернет, повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Правоохоронці провели обшук у складських та виробничих приміщеннях, де зберігалось обладнання для виготовлення алкогольної продукції, готова продукція та сировина. Вилучено понад 2000 коробок готової продукції відомих світових брендів, устаткування, 10 тонн готової продукції, що знаходилась у ємностях та готова до розливу; 12 тонн спирту, пакувальну продукцію та ємності для розливу.

Далі на території цієї ж області правоохоронці виявили ще одне виробництво. Під час обшуку вилучено 6000 штук готової продукції відомих світових брендів, упакованої в тару «Bag-in-Box», а також 5,5 тонн спирту та 1 тонну рідини для розливу.

На вилучене майно накладено арешт. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до вчинення кримінальних правопорушень за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 КК України).
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок