<

Волинські воїни-інтернаціоналісти отримали пам’ятні медалі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
08:32 | 2.02.2016 / Новини /
Перегляди
8
/ Коментарі відсутні

У Палаці культури міста Луцька відбулося вручення пам’ятних медалей «25 років виведення військ з Афганістану» понад 150-ти учасникам бойових дій на території Республіки Афганістану у період 1979-1989 років та інвалідам війни з їх числа.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Так, сьогодні, 1 лютого, в Палаці культури міста Луцька відбулося вручення пам’ятних медалей “25 років виведення військ з Афганістану” понад 150-ти учасникам бойових дій на території Республіки Афганістану у період 1979-1989 років та інвалідам війни з їх числа.

Керівник сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Андрій Омельчук у своєму виступі акцентував, що колишні воїни-афганці були в числі перших на Євромайдані, і тепер – серед тих, хто захищає нашу державу на сході України.

Тих, хто не повернувся з тієї війни, вшанували хвилиною мовчання.

img_1798
img_1800
img_1840
img_1865

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Грудня, Четвер
24 Грудня, Середа