<

Волинські тероборонівці не припиняють навчання на українсько-білоруському кордоні

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:07 | 30.12.2022 / Новини / , /
Перегляди
319
/ Коментарі відсутні

Зараз бійці окремих підрозділів 100 бригади ТрО на полігоні вдосконалюють свої навички, зокрема щодо знищення ворожої бойової техніки за допомогою вогнепальної зброї.

Як розповів заступник командира роти вогневої підтримки, старший лейтенант на позивний “Батя” Василь, бійці тренуються постійно, охороняють кордон і до будь-яких ситуацій готові, пише Суспільне.

На озброєнні мають як стрілецьку техніку, так і потужні засоби ураження.

“Можемо висуватися в будь-який район, маємо техніку для забезпечення. Кулемети, гранатомети, гармати все в нас є. Ми працюємо з засідок, все в закритих позиціях, закопані, заховані, можемо чекати добу, дві, три. Вийшли, спалили і потім ще раз спалили”, – зазначив військовий.

Тренуються бійці територіальної оборони в умовах, максимально наближених до бойових, – каже лікарка медичного пункту батальйону Ольга. З її слів, є й імітація вибухів, і імітація поранення бійця.

Медики надають домедичну допомогу за алгоритмом MARCH, що дозволяє максимально в обмежений термін перемістити пораненого на велику відстань. Лікарка Ольга говорить: якщо одні поранення видимі й фіксовані, то інші можна не помітити.

Тут ви побачили той варіант, коли потерпілий надав сам собі невідкладну допомогу з допомогою стрільців санітарів, було накладено турнікет, тобто зупинена кровотеча, в результаті чого бойові медики мали трошки більше часу для огляду”, – додала медикиня.

40-річний військовослужбовець Андрій працює зі стрілецькою зброєю і закріплює знання з домедичної допомоги. У мирному житті працював на будівництві. До військкомату наприкінці лютого прийшов сам і від початку повномасштабної війни несе службу на прикордонні.

“Навчаємося надавати першу медичну допомогу, навчаємося різної тактики використання зброї. Хай тільки спробують, получать по зубах однозначно”, – говорить боєць.

На іншій ділянці полігону тероборонівці вправляються з протитанковим озброєнням, імітуючи ситуацію, коли через кордон з Білоруссю прорвалась колона танків.

Зі слів командира протитанкового взводу Ігоря, ворожі об’єкти тероборонівці знищили.

“Я задоволений результатом своїх розрахунків – шість із шести. Це дуже класно!” – сказав військовий.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок