Волинські рятувальники вирушили на Донеччину, аби підсилити колег-вогнеборців
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/442445029_876833487822159_663869549702574502_n.jpg)
20-го травня розрахунки рятувальників Волинського гарнізону вирушили на схід України для виконання завдань за призначенням, у тому числі й щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з військовою агресією.
Про це повідомляють на сторінці ДСНС Волині у фейсбуці.
Волинські співробітники служби 101 посилять спроможності бійців ДСНС Донеччини. Особовий склад відбув разом з пожежно-рятувальною технікою та спорядженням, наші рятувальники забезпечені захисним одягом, бронезахистом та медичними аптечками.
На східні рубежі нашої держави вирушили також працівники ДСНС Закарпаття, Івано-Франківщини, Львівської та Тернопільської областей