Жителів Володимирської громади закликають поповнити банк донорської крові
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/blood-donating-bgdswn8-min-scaled-1.jpg)
Для підтримки військовослужбовців, які героїчно борються з російським агресором та жителів прифронтових територій у Володимирському відділі трансфузійної допомоги відновили прийом донорської крові.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Володимирського ТМО.
Є нагальна потреба у крові ІІІ, IV (+), і усі групи крові з негативним резус-фактором (-).
Здати кров можна щодня у будні з 8:30 до 14:30 год. у відділі трансфузійної допомоги, що знаходиться за адресою: м. Володимир, вул. Северина Наливайка, 18.
Процедура триває 10–15 хвилин.
При собі донорам необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.