Жителів Володимира запрошують у КМЦ написати свої вітання для воїнів до Дня захисників України
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/1.jpg)
До дня захисників України в культурно-мистецькому центрі володимира усіх охочі зможуть написати свої побажання воїнам, які захищають незалежність нашої держави.
Акція проходитиме з 13-го по 15-те жовтня, повідомляють у фейсбуці центру.
“Пропонуємо всім охочим підтримати наших воїнів. З 13 до 15 жовтня завітайте у культурно-мистецький центр і залиште свої побажання і слова підтримки на прапорах, які ми передамо нашим захисникам”, – йдеться у повідомленні.