<

Завдяки реакції Асоціації міст не буде значного здорожчання газу для Володимиртеплоенерго

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:31 | 25.05.2021 / Володимир / /
Перегляди
4
/ 1 коментар

Асоціація міст України, до якої входить і Володимир, відстояла ціну газу на рівні для теплоенерго. Значне прогнозоване підняття ціни на газ тягнуло би значне здорожчання теплоносія для населення.

Про це розповів міський голова Володимира Ігор Пальонка під час брифінгу 25-го травня.

Як він зазначив, що переконаний, що тарифи на осінь повинні лишитися на такому ж рівні і він буде переконувати в цьому депутатів.

Зазначимо, що 21 травня, за ініціативи Асоціації міст України, Президент України Володимира Зеленський провів нараду для обговорення проблемних питань забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики.

Позицію Асоціації міст України на нараді представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

За підсумками наради досягнуто домовленості про таке:

  1. Протягом 24-30 травня 2021 року НАК «Нафтогаз України» запропонує підприємствам ТКЕ постачання природного газу на умовах річного контракту за ціною 7 400 грн/тис. куб. м. Таке постачання буде здійснюватися на умовах післяплати, без застосування штрафних санкцій за подобові небаланси споживання природного газу та його недобір.
  2. НАК «Нафтогаз України» звернеться до Державної виконавчої служби України з листом щодо зняття арештів з рахунків підприємств теплопостачання.
  3. Найближчим часом Верховна Рада України ухвалить Закон, яким будуть списані борги підприємств теплопостачання за спожитий природний газ, а також відшкодовано заборгованість з різниці в тарифах, яка виникла до травня 2021 року.
  4. Найближчим часом Верховна Рада України ухвалить зміни до Бюджетного кодексу України в частині надання можливості органам місцевого самоврядування здійснювати місцеві запозичення з метою забезпечення придбання природного газу для потреб підприємств ТКЕ.
один коментар
  1. совок якийсь.. ринок повинен ругулювати ціни, хе-хе…а взагали песец вже вуха показав…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа