Захисники отримають смаколики до Великодня від господинь громади Володимира
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/fb_img_1650555612550_copy_1024x768.jpg)
Ось уже майже тижень, як господині громади Володимира печуть паски та ковбаски, аби воїни відчули дух свята навіть на передовій.
Тисячі символів свята – пасок та писанок цими днями відправляються на передову з Володимира, – повідомляють на сайті міста.
Господині громади напекли ковбас та насмажили котлет, передали хрін, печиво та солодощі воїнам 14-ї ОМБр, 39-го ЗРП та територіальної оборони.
Участь у такому передвеликодньому зборі взяли працівники закладів освіти та культури (школи, садочки, позашкілля), а також чимало жителів міста та сіл громади.
Одними з найактивніших стали жителі села Суходоли. Як повідомила директор ЗДО села Суходоли Олена Кравчук, протягом кількох днів поспіль вона з працівниками садочку та небайдужими одосельчанами розписували писанки, пекли печиво та виготовляли ковбаси. Паски ж випікали чи не всім селом.
«Хочемо підтримати захисників, які несуть свою службу на вогневих позиціях. Увесь український народ сьогодні з ними. Хочемо аби ці пасочки стали невеличким містком між їхнім цивільним життям і бойовими діями та нагадали про тепло і затишок домівки кожного з них», – додала пані Олена.
До ситних великодніх коробок, оформлених з любов’ю та побажаннями якнайшвидшої перемоги також додали вироби ручної роботи та малюнки учнів нашої громади.