Як працює система електронних петицій у Володимирі-Волинському?
За весь час діяльності електронної системи подачі петицій подано 19-ть пропозицій із різних категорій та 3 петиції отримали відповіді у міській раді.
Серед запропонованих категорій найбільшою популярністю користується “благоустрій міста та будівництва”, подано 13-ть пропозицій.
Отож, відповідь отримали такі петиція як:
- Вирішення проблеми освітлення пішохідних переходів (автор Владислав Зінкевич0). У відповіді зазначається, що на наступну сесію буде винесено окремим питанням про виділення 300 тисяч гривень для освітлення переходів за аналогом міста Луцьк. Також у відповіді зазначається, що середня вартість облаштування одного переходу для міського бюджету коштуватиме від 26-ти до 30-ти тисяч гривень.
- Очистити річку Лугу від сміття, очеретів та зілля (автор Олександр Березовський). У відповіді йдеться, що орієнтовна робота таких робіт коштуватиме близько 10-ти мільйонів гривень і це тільки у межах міста, та обґрунтовується недоцільність такої роботи. Хоча міська рада в курсі проблеми і шукає напрямки вирішення проблеми.
- Заборона салютів і феєрверків на Новий рік ( автор Анжела Серьогіна). відповідь дана на цю петицію була 13-го січня та зазначала, що така заборона у місті вже існує. Хоча згадуючи Новорічні святкування можна стверджувати, що не досить успішно.
17-го січня на розгляд була прийнята ще одна петиція, це – “Рух у центрі міста”(автор: Дмитро Чернишов). Суть пропозиції полягає у тому щоб повернути зелені стрілки на світлофорі, що повинно розвантажити центр міста та прискорити рух, вважає автор.
На сьогодні, найбільш близькими жо того, щоб потрапити на розгляд є дві петиції:
- Надання земельних ділянок для учасників АТО (автор: Володимир Омелянюк) – 127-м голосів та 9-ть днів до завершення збору голосів.
- Зміна директора автостанції на молодого, освіченого керівника (автор: Олександр Березовський). Вже зібрано 104 підписи і до завершення залишилося 4 дні.
Не менш цікавими та важливими є інші петиції, які наразі збирають необхідні голоси:
- Створення безкоштовної зони wi-fi з доступом в інтернет у парку Слов”янський та центральній площі міста, автор Андрій Кандиба;
- Інфекційна лікарня, Ірина Морис просить зробити ремонт у палатах;
- Заборона навантаження учнів (дітей до 12 років та 14 років включно) ранцями, які своєю масою у спорядженому стані перевищують більше 3 – 5 кг, автор – Олександр Ваколюк;
- Відновити роботу громадського туалету біля КМЦ ім. Т.Г.Шевченка;
- Створення відкритого електронного майданчика закупівель з бюджету міста, автор Віра Сєргєєва, депутат Володимир-Волинської міськради;
- Створити притулок для безпритульних тварин, автор Антон Мухин;
- Зробити освітлення у дворах будинків 101,105,107 по вулиці Ковельскій, автор Олексій Вітрук;
- Заборонити продаж спиртних напоїв в торгівельній мережі у нічний час, автор Микола Романюк;
- Збільшити вимоги до реклами на будівлях в центрі міста, автор Андрій Семенчук;
- Пішохідні доріжки на вулиці Зимнівська, автор Вадим Семенчук;
- Створення фотозони я люблю Володимир в одному з парків міста, автор – Андрій Семенчук;
- Зрізати дерева, на яких гніздяться ворони, автор – Ігор Крощук;
- Встановити теплові лічильники у багатоповерхівках міста до кінця опалювального сезону, – автор Олексій Вітрук
Нагадаємо, що для того аби петиція потрапила на розгляд до відповідної комісії у міську раду необхідно щоб вона була підтримана 150-ма голосами. Також свою пропозицію щодо покращення міста можна оприлюднити на сайті електронних петицій міста, для цього варто лише кілька кілька хвилин.
Почистити річку обовязково!
Змінити директора автостанції,ато там не контролери,а простітутки.які завжди пяні і лізуть в кармани водіям по гроші прилюдно-встидно за них!Вони не виховані і дуже не коректно поводяться з людьми.Хіба в місті не має грамотних жінок.
Повернути зелені стрілки на світлофорі.