<

У Володимирі на хабарі у 35 тис. доларів викрили депутата Волиньради

10:40 | 13.09.2023 / Володимир / , , /
Перегляди
3096
/ Коментарі відсутні

12-го вересня правоохоронці викрили депутата Волинської обласної ради на одержанні неправомірної вигоди у сумі 35 тис. дол. США. 

Про це повідомили на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України.

За даними слідства посадовець вимагав неправомірну вигоду від фізичної особи, яка мала намір придбати земельну ділянку на території однієї з територіальних громад Волинської області з метою подальшого створення на ній підприємства з утилізації відходів. В обмін на «винагороду» депутат обіцяв забезпечити прийняття місцевою радою низки рішень, необхідних для отримання земельної ділянки у власність.

Протягом квітня-травня поточного року посадовець одержав у вигляді «завдатку» частину неправомірної вигоди у розмірі 10 тис. доларів США, а після отримання залишку у сумі 25 тис. доларів США та обміну їх на євро, з метою замести сліди, був затриманий у порядку ст. 208 КПК України. 

Вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру. Детективи перевіряють причетність до вчинення злочину інших осіб. 

Розслідування зазначених фактів НАБУ і САП розпочато після звернення підприємця до Національного бюро з відповідною заявою.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер