Володимирських господинь закликають передати випічку для військових
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/picsart_22-12-02_20-22-13-288.jpg)
3-го грудня небайдужих володимирчан закликають передати домашню випічку військовим. До Дня захисника України – це можливість і нагода подякувати та виявити увагу до тих, хто бореться за цілісність нашої Батьківщини.
4-го грудня захисникам відправлять смаколики. Про це повідомляє волонтерка з Володимира Ольга Жигунова
“Дівчатка, газдиньки та небайдужі, потрібно Ваші долоньки, вміння та бажання, щоб приготувати випічку та домашні смаколики для наших воїнів”, – йдеться в повідомленні.
Також вітаються малюнки, символіка, листи та обереги. Чаї, кава – теж приємність для війська.
Детальну інформацію можна отримати, написавши в приватні повідомлення волонтерці.