<

Володимирчани та переселенці посадили 100 лілій у парку «Слов’янський»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:12 | 27.05.2022 / Володимир / , /
Перегляди
745
/ 1 коментар

27-го травня у парку «Слов’янський» у Володимирі висадили сотню лілій задля перемоги.

Захід відбувся у межах  Всеукраїнської акції «100 лілій – у 100 громад задля Перемоги», до якої долучилась і громада Володимира, ставши однією із трьох на Волині, які пройшли відбір серед громад, що виявили бажання висадити такі ж алеї слави, повідомляють на сайті міста.

Акція ініційована газетою «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V.

Основними критеріями відбору громад для отримання наборів були, насамперед, мотивація, наявність місць для висадки та кількість внутрішньо переміщених осіб у громадах.

«Це чудова акція, яка і нам, тимчасово переселеним, дозволяє відволіктись та бути корисним громаді, яка так тепло нас прийняла», – каже переселенка з Лисичанська Ірина, яка прибула у Володимир разом з мамою та сином.

Громади в тилу тримають свій фронт, підтримуючи Збройні сили. Тисячі машин гуманітарної допомоги,  виготовлена власноруч їжа, одяг, взуття, усе, що потрібно воїнам, їде на фронт у гарячі точки. Бійці ЗСУ знають, що рідні їх підтримують та моляться за їх повернення.

Черговий публічний акт підтримки, який додасть сил для перемоги – формування квіткових алей слави ЗСУ у громадах України.  Лілію обрано невипадково, адже ця квітка символізує перемогу.
один коментар
  1. До чого тут лілії, якщо це хости? Ніякого відношення до лілій вони і близько не мають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Липня, П’ятниця
18 Липня, Четвер