Водохреще у Володимирі: як володимирчани пірнали у воду
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/mycollages-9.jpg)
19-го січня християни східного обряду традиційно на Водохреще пірнали у воду. Людей не спинила злива та відсутність рятувального пункту, який встановлювали у цей день на дитячому пляжі річки Луга у Володимирі.
Більшість людей, які прийшли “очиститися” вірять, що вода у цей день змиває гріхи та має цілющі властивості. І хоч церква та історики спростовують, що це є способом змити гріхи та давньою українською традицією, охочих пірнути в холодну воду було чимало.
Серед них були як молоді хлопці та дівчата, чоловіки та жінки, так і люди старшого віку. Більшість із них пірнали на Водохреще не вперше і вже мають багаторічний досвід.
До слова, цього року на дитячому пляжі річки Луга не проходили святкові організовані заходи освячування води, також не встановлювали і рятувального пункту, куди люди могли б зайти зігрітися ти випити теплого чаю.
Не злякала людей і дощова погода та відсутність морозів. Хоча більшість відважних пірнальників зізналися, що за мінусової температури купатися краще та відчуття “тепліші”, ніж у “сиру погоду”.
Читайте також:
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/04029411-862d-4ef1-b35a-569d43087fc2.jpg)