Вночі на вулицях Володимирської громади працювала снігоочисна техніка
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/403200326_781688930639709_4293316150396843046_n.jpg)
Працівники КП «Полігон» вночі працювали на вулицях і дорогах Володимирської громади. Комунальна техніка посипала дороги та вулички піщано-сольовою сумішшю, чистила пішохідні доріжки.
У ході робіт були задіяні 5 одиниць спецтехніки: 2 трактори та 2 мінітракторці з навісним обладнанням для очистки та посипання доріг, автомобіль «Форд», повідомляють на фесбук-сторінці комунального підприємства.
Водіїв закликають бути обережними та уважними за кермом. Дотримуватися швидкісного режиму, не паркувати автівки вздовж узбіч, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.
Пішоходів теж просять бути обережними в темний час доби і не забувати носити одяг зі світловідбиваючими елементами.