<

Після полону знову пішов на війну: військовослужбовець колишньої 51 ОМБр повернувся з тривалого лікування за кордоном

10:29 | 18.04.2024 / Володимир / , /
Перегляди
751
/ Коментарі відсутні

Артем Комісарчук родом з Тернополя, раніше проходив службу в колишній 51-ій окремій механізованій бригаді. У 2014-му році потрапив в полон під Іловайськом, з 24-го лютого 2022 року пішов добровольцем у ТРО. В жовтні 2022 року отримав важке поранення та проходив тривале лікування закордоном.

Як розповіла БУГу жінка військового Тетяна Комісарчук, у 2014-му році Артем пробув у полоні понад рік після чого був звільнений зі служби по інвалідності. 24-го лютого 2022 року пішов добровольцем в 105 бригаду ТРО, в жовтні 2022 року на Покрову був важкопоранений.

Нагадаємо, у 2015 році володимирчани зустрічали звільнених з полону військовослужбовців Сергія Фураєва та Артема Комісарчука. Вони перебували у полоні понад рік.

Як розповідає жінка пораненого військовослужбовця, медики військового госпіталю в Україні не давали шансів на життя, Артем пробув в комі 4 дні. Тоді родина прийняла рішення їхати у Суми, згодо у Львів на лікування. З листопада 2022 року чоловіка перевезли у Польщу.

“Через декілька днів перебування у медзакладах прийняли рішення про лікування за кордоном. Нас направили через Міністерство в Польщу в Ґданськ і з листопада 2022 року чоловік знаходився там на стаціонарі.

Лікарі діагностували поранення стегна, осколок в голові, розбите очне яблуко, живіт… Жодного разу не підіймався, весь час був лежачий режим. Також інфекція в рані, видалені суглоб кульшовий і частина кістки”,- розповіла Тетяна Комісарчук.

16-го квітня, через півтора року, Артем Комісарчук повернувся після довготривалого лікування закордоном. Як розповіла жінка, лікарі та родина прийняли рішення продовжити лікування в Україні.

“Я кожного місяця на тиждень їздила до нього. Дитина залишалася вдома, адже через інфекцію він знаходився в ізоляційному блоці. Вчора разом з донечкою зустріли його у Львові”, – додала жінка.

Тетяна опублікувала на своїй фейсбук-сторінці зворушливе відео зустрічі батька та донечки після розлуки.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа