<

Уклав договори з сестрою: директора УЖК у Володимирі оштрафували за правопорушення, пов’язані з корупцією

13:51 | 8.09.2023 / Володимир / , /
Перегляди
1379
/ коментарі 2

У Володимирі оштрафували за правопорушення, пов’язані з корупцією, директора одного з комунальних підприємств Володимирської міської ради.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

З власних джерел БУГу стало відомо, що йдеться про директора УЖК Романа Лисюка.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”, приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів  міську раду.

У квітні-червні 2023 року директор уклав шість договорів із рідною сестрою про надання послуг із виконання малярних робіт на дитячих майданчиках у Володимирі, а згодом – додаткові угоди до договорів про збільшення винагороди за виконані роботи, згідно з якими вартість послуг зросла майже втричі.

Суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовцем міської ради адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Володимирська окружна прокуратура внесла органу місцевого самоврядування подання у порядку ст. 65-1 Закону України “Про запобігання корупції”.
коментарів: 2
  1. Він не лисюк, він хитрий ЛИС.
    І сестра в нього лисучка.
    Гоніть тих корупціонерів зі своєї громади!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок