<

У Володимирі відбувався Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2012 року

14:12 | 7.02.2022 / Володимир / , /
582

З 4-го по 6-те лютого на базі спортивного комплексу центру «Спорт для всіх» у Володимирі відбувався IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2012 р.н. «Тисячолітнє місто».

Організатором турніру був Панченко Владислав, тренер місцевої команди по футболу та управління з гуманітарних питань.

У турнірі взяли участь 15 команд з різних областей України. Серед присутніх учасників були дівочі команди з Маневич, Сокаля, Володимира.

Три насичених дні турніру визначили призерів змагань, ними стали команда з Ковеля та дві команди Луцька. Бронзовими призерами турніру стала команда з Ковеля ДЮФК Тайм, срібні призери ДЮФШ Волинь, переможцями турніру стала команда ДЮСШ 4 з Луцька (на головному фото).

Нажаль, команда з Володимира не ввійшла в трійку кращих, але проявила морально – вольові якості, не поступалась у боротьбі та показала сильну командну гру.

Всі команди були нагородженні, кубками, медалями, солодощами та великими календарями.

Також, у кожній команді було виділено кращого гравця турніру. Кращим гравцем володимирської команди було вибрано Мартинюка Максима.

Організатори турніру дякують усім командам за прийняту участь у турнірі, та бажають успіхів у подальших змаганнях.

Нагадаємо, з 28-го по 30-те січня у Володимирі пройшов IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2010 р.н. «Тисячолітнє місто».