У Володимирі та Іваничах рятувальники провели рейди щодо дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/138237641_267529034797060_4934019910291438369_n.jpg)
12-го січня з метою запобігання загибелі людей на пожежах під час осінньо-зимового опалювального сезону рятувальники Володимира та Іванич провели інформування громадян про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
Під час заходу громадянам роз’яснили норми та правила пожежної безпеки під час використання обігрівачів, електропобутових приладів, а також під час користування пічним опаленням.
Рятувальники роздали інформаційно-просвітницькі листівки та пам’ятки відповідного змісту.