У Володимирі судять рівнянина, який переправляв ухилянтів за кордон
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-11-30_15-57-33.jpg)
Прокурори Володимира керували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про організацію 38-річним жителем Рівненської області зі спільниками незаконного переправлення осіб через державний кордон України із корисливих мотивів. Чоловіка затримали 19-го червня поблизу митного поста «Устилуг».
Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.
За даними слідства, громадянин за грошову винагороду у 5 000 доларів США забезпечував внесення відомостей про військовозобов’язаних чоловіків до інформаційної системи «Шлях» як про водіїв фізичної особи-підприємця, що має ліцензію на міжнародні вантажні перевезення.
У такий спосіб він уможливлював виїзд ухилянтів у країни Євросоюзу.
Невдовзі він постане перед судом. Особи його спільників встановлюють.
Відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.