У Володимирі рятувальники визволяли 9-річну дитину, яка зачинилась в квартирі
11:26 | 3.02.2024 / Володимир / рятувальники /
/
Коментарі відсутні
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/417465550_808112434694265_4151255404678194262_n.jpg)
2-го лютого у Володимирі на вулиці Драгоманова в квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку зачинилась дитина 2015-го року народження.
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
Рятувальники потрапили у помешкання за допомогою автодрабини — вони підійнялися на балкон, відчинили спочатку балконні двері, а тоді — вхідні двері до помешкання.