<

У Володимирі пройшла перша воєнна фотовиставка Іванни Білоус із зображеннями бійців 14 бригади

16:09 | 10.09.2023 / Володимир, Таблоїд / , , /
Перегляди
2264
/ коментарі 2

8-го вересня у Слов’янському парку Володимира відбулася воєнна благодійна фотовиставка світлин Іванни Білоус на яких зображенні бійці 14 бригади.

Місцева фотографиня Іванна Білоус намагалася передати через фотографії своє бачення наших мужніх воїнів 14 бригади та краєвиди звільненого Куп’янська на Харківщині, який постійно знаходиться під обстрілами. Вона зазначила, що хоч на світлинах воїни посміхаються та намагаються жартувати у житті, але за цими усмішками ховається багато горя від пережитого та втрати побратимів, які на війні замінюють їм рідних.

Вона зазначила, що хотіла частково повернути людей в реальність, оскільки ми тут фактично не відчуваємо тих жахливих подій, які відбуваються на Сході та Півдні України, де люди постійно знаходяться під обстрілами, втрачають нажите роками, свій дім, а найгірше – близьких.

Також захід мав і благодійну мету – зібрати кошти на дрон для бійців 204 бригади, який організував ФК “Володимир” і де служить багато наших земляків. Долучитися до збору може кожен з вас, закинувши посильну суму:

  • на картку: 5169 1551 068 1606 – Воєвода Максим
  • на монобанку

Присутні на заході мали можливість розглядати вражаючі світлини наших мужніх бійців під неймовірну гру оркестру 14 бригади та саксофону від Олександра Сукача.

До слова фотовиставку уже переносили двічі. Спочатку вона планувалася на 24-те серпня, але тоді всі заходи скасували на державному рівні через можливість провокацій. Іншого разу вона не відбулась через те що до міста привезли загиблого на війні Героя.

Проте вона все ж відбулась, а хто не зміг з певних причин потрапити на неї, можете переглянути як проходила виставка у фоторепортажі БУГу.
коментарів: 2
  1. Звісно такі проекти дуже потрібні, аби люди знали своїх героїв. Часом на Віоліті навіть, бачу, портрети продають і це приємно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Грудня, Субота