<

У Володимирі працевлаштували ветерана у місцевій філії центру зайнятості

20:53 | 17.05.2024 / Володимир / , , /
Перегляди
616
/ Коментарі відсутні

Віднедавна колишній безробітний Сергій Киричук став частиною великої команди ТзОВ «Гербор-Холдинг».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.

Сергій має другу групу інвалідності та є учасником бойових дій, самостійно шукав роботу, але вакансії не знаходилось. Саме тому по допомогу у працевлаштуванні він звернувся до фахівців Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості, які допомогли йому у пошуку підходящого місця роботи.

З урахуванням рекомендацій МСЕК, Сергій Киричук був працевлаштований на підприємство сторожем.

Власники облаштували для нього нове, комфортне робоче місце, повністю закупили систему відеонагляду, а служба зайнятості компенсувала підприємству витрати за придбання спеціальних пристроїв.

«Я задоволений тим, що маю роботу і впевнений у завтрашньому дні», – поділився новий працівник “Гербору”.

Довідково. Меблеве підприємство ТзОВ «Гербор–Холдинг» свою діяльність на теренах Володимира розпочало у 1995 році та спеціалізується на випуску офісних та корпусних меблів (наборів для кухонь, спалень, дитячих кімнат тощо). Його продукція має попит не тільки в Україні, а й поза її межами, експортується у 28 країн світу. «Гербор-Холдинг» посідає перше місце в рейтингу Міністерства промислової політики та державної статистики України, має звання найкращого серед вітчизняних підприємств, а також займає почесне місце в міжнародному економічному рейтингу. На підприємстві трудиться 634 працівники.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер