<

У Володимирі підняли вартість проїзду у маршрутках

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:02 | 15.06.2022 / Володимир / , /
Перегляди
2663
/ коментарі 3

Із 17-го червня вартість проїзду у міських маршрутних транспортних засобах по Володимиру складатиме 10 грн.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Володимирської міської ради 15-го червня.

З доповіддю виступила начальниця відділу економічного розвитку Наталія Куран, вона зазначила, що у зв’язку із ростом цін на пальне та зверненням перевізників збиралась робоча комісія, яка підрахувала, що економічно обґрунтованим для перевізників буде тариф у 10 грн. Вартість палива у тарифі складає 57%. Керуюча справами виконкому Ірина Лошенюк додала, що хоч рішення і не популярні, але для стабільної роботи перевізників необхідно його приймати. Ігор Пальонка додав, що дані тарифи будуть діяти на час воєнного стану.

“Попередньо зустрічалися із перевізниками, у нас були перебої з маршрутками. Зараз хочемо навести порядок, розмістити графіки на зупинках, взяти жорсткий контроль над перевізниками. Оскільки тарифи піднімаються, необхідно, щоб перевізники забезпечили якість перевезень і не було зриву рейсів”, – зазначив мер.

Тож виконком вирішив встановити наступні тарифи на перевезення у міських транспортних засобах:

  • для дорослого населення по місту – 10 грн;
  • для дітей шкільного віку від 6-ти до 14-ти років – 6 грн по місту;
  • на дачний масив “Марс” – 15 грн
  • на дачний масив “Сонячний” – 17 грн.

Рішення набере чинності з моменту його опублікування на сайті міської ради на час воєнного стану і протягом шести місяців після нього.

Нагадаємо, у Володимирі вже деякий час обговорювали підвищення ціни на перевезення через ріст вартості пального. До слова, з 13-го червня вартість перевезень підняли й у Нововолинську також до 10 грн.
коментарів: 3
  1. Та у Луцьку 8 грн.І там протяжність маршруту не 6 км-7 км ,як у нас…У Ковелі 7 грн. Можна подумати,що у Володимирі Київські зврплати і пенсії. І, до речі, у Ковелі на коден рейс беруть пенсіонерів. Ото тільки прикриваються війною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Квітня, Неділя
13 Квітня, Субота