<

У пункті пропуску «Володимир-Волинський» у вагоні з рудою знайшли 300 пачок цигарок з GPS-трекером

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:12 | 21.07.2020 / Володимир / /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

В пункті пропуску «Володимир-Волинський» у вантажному поїзді знайшли контрабанду цигарок з GPS-трекером.

20-го липня вночі в пункт пропуску для залізничного сполучення «Володимир-Волинський» на виїзд з України прибув вантажний потяг сполученням «Ізов (Укр.) – Грубешів (РП)».

47 вагонів потяга були заповнені червоною рудою. У одному з вагонів хребтова балка була наповнена контрабандними сигаретами. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Враховуючи аналіз ризиків щодо незаконного переміщення товарів і вантажів у прикордонників виникли підозри, щодо можливого переміщення прихованих від прикордонного та митного контролю предметів.

Поглиблений огляд лише підтвердив підозри. У одному з вагонів хребтова балка була наповнена контрабандними сигаретами. Особливістю схованки стало те, що зловмисники обладнали її GPS-трекером. Правоохоронці вилучили 300 пачок сигарет марки «MARSHALL», без акцизної марки України, та сам GPS-трекер.

Тютюнові вироби встановленим порядком передали представникам митниці. Потяг продовжив рух за встановленим маршрутом, а ті, хто сподівався провести незаконну оборудку отримали програмне підтвердження свого провалу.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота