У ліцеї села Суходоли відкрили меморіальні дошки загиблим Героям, які там навчалися
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-27_12-49-38.jpg)
27-го травня відбулося освячення пам’ятних дошок загиблим Героям, які встановили на фасаді ліцею села Суходоли Володимирської громади.
Олександр Власюк, Роман Филипенко – військовослужбовці, які загинули під час повномасштабного вторгнення. Щоб вшанувати їхній подвиг та назавжди закарбувати світлу пам’ять про Героїв на будівлі ліцею встановили меморіальні дошки.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-27_12-49-46-1.jpg)
“Сьогодні ми, всі в неоціненному боргу перед родинами наших Захисників, і маємо бути всі кращими. Кожен на своєму місці: робити відповідальніше, вчитися гарніше, для того щоб, жертва, яку вони понесли, віддали найцінніше, що їм подарував Бог – своє життя, вона була неоціненна. І щоб це завжди пам’ятали.
Ці дошки, які розміщені на фасаді школи будуть нагадувати тим дітям, які навчаються в цьому навчальному закладі, і які будуть навчатися, що тут навчалися Герої України, які віддали своє життя за нашу незалежність. Вічна пам’ять і шана нашим Героям!” – сказа очільник громади.