<

У кількох селах Зимнівської громади тимчасово вимикатимуть світло через планові ремонтні роботи

20:36 | 17.08.2026 / Володимир / / Коментарі відсутні

Жителі п’яти населених пунктів Зимнівської територіальної громади опиняться без електропостачання через проведення планових технічних робіт на електромережах.

Вимкнення світла триватимуть із 17 по 21 серпня та охоплять окремі вулиці у селах Бобичі, Горичів, Льотниче, Марія-Воля, Селець і Чесний Хрест. Про це повідомляє Зимнівська сільська рада, пише Район.Володимир.

Енергетики проводитимуть ремонтні та профілактичні заходи для підвищення надійності електропостачання в регіоні. Графік планових перерв у подачі електроенергії розплановано наступним чином:

  • 17 та 18 серпня з 09:00 до 17:00 без світла залишаться мешканці вулиці Покровської у селі Бобичі.
  • 19 серпня з 09:00 до 17:00 знеструмлення зачепить вулиці Лесі Українки та Літню у селі Горичів.
  • 20 серпня з 09:00 до 17:00 електропостачання призупинять на вулиці Літній у Горичеві.
  • 20 та 21 серпня з 09:00 до 16:00 планові роботи триватимуть на вулиці Заводській у селі Льотниче.
  • 21 серпня з 09:00 до 16:00 електрику вимикатимуть у селі Марія-Воля (вулиці Нова, Лісна), селі Селець (вулиці Заозерна, Незалежності, Молодіжна, Берегова, Шкільна) та селі Чесний Хрест (вулиці Тараса Шевченка, Лугова, Миру, Нова, Сільська).


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Серпня, Понеділок