<

Син приймав пологи: у Луцьку виписали з перинатального володимирчанку, яка народила в авто

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:50 | 5.01.2022 / Володимир / /
Перегляди
3274
/ Коментарі відсутні

31-го грудня жінка із села Березовичі Володимир-Волинського району народила прямо у бусі на території перинатального центру у Луцьку.

Пологи довелося приймати 15-річному сину і чоловіку Христини – Юрію Жуку. Потім їм кинулася на допомогу лікарка-інтерн, повідомляє Вісник.

«Уже в Луцьку на мосту біля Там-Таму у мене відійшли води,  чоловік ще дорогою дзвонив на 103, щоб вони дали знати в перинатальний, аби там уже були готові мене прийняти. Але на 103 сказали, що не мають з ними зв’язку! Це просто неподобство.

Бо дитині у 15 років приймати пологи у матері – це ж може бути шоком на все життя. Ми приїхали до перинатального, поки чоловік бігав і стукав у всі двері, бо всюди було зачинено, старший син допоміг мені роздягнутися і на передньому сидінні у бусі прийняв голівку братика у свої руки.

У нього очі були квадратні: «Що робити?, – питав мене постійно. Потім вийшли плечики дитини і коли чоловік прийшов, то фактично підхопив сина на руки. Тоді на мій крик прибігла інтерн і почала далі нам допомагати, не розгубилася, вона велика молодець», – розповідає Христина.

До слова, лікарку-інтерн звати Наталія Мороз. Коли Юрій з дружиною і дітками після виписки йшли до свого авто, то знову зустріли Наталію. Вкотре подякували їй і сфотографувалися на пам’ять.  

«Вона без сумніву буде хорошим лікарем», – додає тато Юрій.

Це шості пологи у Христини. Народився хлопчик вагою 3930. Назвали Захарієм.

Зазначимо, що старшому сину подружжя – Юрію, який власне допоміг мамі при пологах і першим побачив свого новонародженого братика,  – у березні буде 16 років.

Він навчається у військовому ліцеї у Луцьку. Ще є 11-річні двійнята: дівчинка Богданка і хлопчик Данилко, Станіслав – 8 років і Назарчик – 5 років. До слова, Назарчик народився семимісячним. Попри це нині він найшустріший з усіх дітей в родині.

Цікаво, що Юрій і Христина – 37 пара, яка одружилася на Майдані під час Помаранчевої революції. Юрій – атовець. На Майдані отримав контузію, на війні теж не обійшлося без важких поранень. Христина родом з Луцька.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 Квітня, П’ятниця