Щоб доправити пацієнтку до лікарні, рятувальники буксирували швидку через ожеледицю у Локачинській громаді
14:06 | 22.01.2024 / Володимир / Локачинська громада, рятувальники, швидка допомога /
/
Коментарі відсутні
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/420076387_800323475473161_2215507423132746485_n.jpg)
22-го січня близько 11:30 між селами Замличі і Бермешів Локачинської громади вантажівка застрягла в обледенілому заметі й заблокувала шлях кареті швидкої. Медики прямували до жінки, яка потребувала госпіталізації.
Про це інформують на сторінці ДСНС Волині у фейсбуці.
Рятувальники відбуксирували вантажівку, а опісля узяли на буксир швидку.
Обледенілою дорогою швидку доправили до оселі громадянки, там жінку помістили в автомобіль медичної служби. Карету швидкої відбуксирували до стійкої ділянки автодороги й уже звідтіля вона рушила до медичного закладу.