Ще одна парафія Устилузької громади перейшла до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/281038143_1926354637562644_8393694829758252747_n.jpg)
17-го травня Преосвященний єпископ Матфей у приміщенні єпархіального управління зустрівся з парафіянами Свято-Троїцького храму села Чорників Устилузької громади.
На зборах віряни прийняли рішення про перехід з московського патріархату у Православну Церкву України, повідомляє Володимир-Волинська єпархія ПЦУ у фейсбуці.
Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.
Архієрей задовільнив їх прохання.
Нагадаємо, запрацювала кампанія “Єднаймося” направлена на інформаційну та консультативну підтримку переходу до ПЦУ https://yednaimosia.info/