Ще одна парафія Локачинської громади приєдналась до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/288186210_1947773518754089_1071791665090023424_n.jpg)
15-го червня з благословення Преосвященного єпископа Матфея, секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук зустрівся з парафіянами Свято-Покровського храму села Заячиці Локачинської громади.
Напередодні зборів віряни рішення про перехід з московського патріархату у Православну Церкву України, повідомляє Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України у фейсбуці.
Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України. Архієрей задовільнив їх прохання.