Рятувальники навчають добровільну пожежну охорону Володимирської та Локачинської громади
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-13_11-43-23-2.jpg)
На базі 7 ДПРЧ Володимира та 15 ДПРЧ села Локачі відбувся курс лекцій та практичних занять для добровільної пожежної охорони.
Працівники державних пожежно-рятувальних частин показали добровольцям спеціальну техніку та чим вона оснащена, розповіли для чого призначені ті чи інші пожежні інструменти та продемонстрували, як ними користуватися при ліквідації надзвичайної ситуації.