Розширення території, тротуари, камери відеоспостереження: триває облаштування території Федорівського кладовища біля Володимира
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/p1620969.gif)
Днями народний депутат Ігор Гузь, міський голова Ігор Пальонка, депутати обласної ради Андрій Бокоч та Ярослав Матвійчук відвідали Федорівське кладовище. Вони оглянули роботи з облаштування кладовища, поклали квіти до могил полеглих Героїв.
В першу чергу, вшанували та поклали квіти до могил полеглих Героїв, які віддали своє життя за незалежність України та знайшли вічний спочинок на Федорівському кладовищі.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/p1620974.gif)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/p1620981.gif)
Оглянули хід робіт із розширення та облаштування території.
Зазначимо, що питання розширення території кладовища та пошуку землі біля міста під нове розпочалися ще близько 7 років тому. У 2023-2024 році в цьому напрямку було зроблено багато.
Відтак, на сесії затвердили виготовлення ПКД на розширення Федорівського кладовища ще на 4 гектари. Наразі розрівняли і підсипали частину території. Також тривають роботи із вкладання доріжок між секторами, встановлені камери відеоспостереження, щоб уникнути випадків наруг над могилами.
Минулого року зроблено під’їзд до кладовища з облаштуванням близько 70 паркомісць.
Під час робочого візиту обговорили ідею встановлення однакових пам’ятників загиблим Героям, аби створити єдиний вигляд меморіалу. Міський голова зазначив, що переговори з родичами щодо цього питання тривають. Ярослав Матвійчук додав, що згодом на кладовищі планують облаштувати меморіал у вигляді хреста з великим флагштоком для вшанування всіх загиблих Героїв у російсько-українській війні та проведення пам’ятних заходів у цьому місці.