<

Реконструкція стадіону у Володимирі: встановили майданчик для метання молота та диска

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:16 | 10.06.2022 / Володимир / , /
Перегляди
441
/ Коментарі відсутні

У Володимирі в рамках реконструкції центрального стадіону облаштували спеціальну секцію для метання молота та диска.

Як повідомив БУГу начальник відділу молоді та спорту Вячеслав Петрук, окремий сектор для метання молота і диска обладнали ще 27-го травня. Конструкція була закуплена минулого року, а з настанням сприятливих погодних умов її встановили.

Даний майданчик забезпечує можливість проводити всеукраїнські змагання з легкої атлетики на володимирському стадіоні. Його вже випробували на турнірі, що проходив у місті 29-го травня.

Петрук додав, що у Володимирі є спортсмени, які успішно займаються легкою атлетикою при ДЮСШ і застосовують даний майданчик, в тому числі. Серед них – Зейналян Максим, який є чемпіоном України десятиборства.

У Володимирі уже півтора року триває реконструкція центрального міського стадіону. Замінили покриття бігових доріжок на поліуретанові, змінили трибуни, заклали тротуарну доріжку, нині облаштовують стоянку для автомобілів, також у планах було встановити нову огорожу. Але через військові дії держава заморозила фінансування подібних об’єктів, тож нині дороблюють те, що було оплачено ще минулого року, або домовляються за проведення робіт у борг.

Нагадаємо, загалом планувалося, що роботи коштуватимуть близько 11 мільйонів гривень. З міського бюджету на початок було виділено у червні 2021 року два мільйони гривень. Ще один мільйон надійшов з держбюджету за сприяння народного депутата Ігоря Гузя.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок