<

П’яний водій мопеда намагався відкупитися від поліцейських сотнею доларів: вирок суду

17:11 | 1.07.2026 / Володимир / , , / Коментарі відсутні

У Володимирському міському суді винесли вирок чоловікові, який у квітні 2026-го року в селі Білин після зупинки за порушення ПДР та виявлення алкогольного сп’яніння запропонував поліцейським 100 доларів хабаря, аби вони не складали адмінпротокол. Суд визнав його винним та призначив штраф у 25 500 гривень, а передані правоохоронцям гроші конфіскував у дохід держави.

Журналісти БУГу проаналізували судовий вирок.

Як йдеться у матеріалах справи, 19 квітня 2026 року близько 18:07 чоловік їхав мопедом «Alpha ZS50F» вулицею у селі Білин Володимирського району. Його зупинили поліцейські через порушення правил дорожнього руху.

Під час перевірки правоохоронці запропонували водієві пройти огляд на стан сп’яніння. Алкотестер показав 0,46 проміле алкоголю, після чого чоловіка запросили до службового автомобіля для оформлення адміністративного протоколу за керування транспортом у нетверезому стані.

Однак, перебуваючи у службовому автомобілі поліції, чоловік вирішив уникнути відповідальності. Він запропонував поліцейським 100 доларів США та поклав купюру у підстаканник між передніми сидіннями службового автомобіля, сподіваючись, що правоохоронці не складатимуть протокол.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину, підтвердив обставини справи, щиро розкаявся та просив суворо його не карати.

Під час призначення покарання суд врахував, що чоловік раніше не судимий, працює, утримує малолітню дитину, позитивно характеризується, визнав провину та сприяв розкриттю злочину. Також суд звернув увагу, що ще до винесення вироку він перерахував 5 тисяч гривень на підтримку Збройних сил України.

Водночас обставиною, що обтяжила покарання, стало те, що злочин був вчинений у стані алкогольного сп’яніння.

Суд визнав чоловіка винним у наданні неправомірної вигоди службовим особам та призначив йому штраф у розмірі 25 500 гривень.

Крім цього, суд постановив конфіскувати на користь держави 100 доларів США, які чоловік намагався передати поліцейським як хабар. Також скасували арешт на вилучений мопед і постановили повернути його власнику.

Фото ілюстративне і створене за допомогою ШІ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Липня, Середа