<

Публіка підспівувала кожну пісню: у Володимирі пройшов благодійний концерт YAKTAK

15:40 | 1.03.2025 / Володимир / /
Перегляди
1432
/ Коментарі відсутні

В останній день зими, 28-го лютого, у Володимирі в ЦКП відбувся благодійний сольний концерт талановитого та харизматичного YAKTAKа.

Молодий виконавець YAKTAK, Ярослав Карпук, родом з Волині, за короткий термін увійшов у топ музичних чартів та впевнено там тримається, випускаючи все нові хіти, які набирають мільйони переглядів на ютубі.

Під час концерту у Володимирі, на який були розкуплені усі квитки, YAKTAK виконував свої відомі хіти: «Не мовчи», «Чекає вдома», «Уночі», «Порічка», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті», «Нижча зростом», «Ла-ла» та інші композиції. Від початку концерту здебільшого дівоча публіка не змогла всидіти на місцях, встала та почала співати та підтанцьовувати, чи не під кожну пісню.

“Залиште всі свої турботи вдома. Ви прийшли сюди відпочити, викиньте все з голови, забудьте про проблеми і давайте цей вечір зробимо по-справжньому особливим”, – звернувся артист до публіки.

Під час концерту YAKTAK постійно згадував та дякував нашим мужнім воїнам ЗСУ, які захищають нашу державу від російської навали. Варто зазначити, що захід був благодійним, у холі стояли скриньки для збору коштів, на екранах виводили QR-коди з посиланням на Монобанку для збору на потреби військовослужбовців. Також провели благодійний аукціон, де за 14 та 13,5 тисяч гривень продали музичні інструменти “укулеле”.

Наприкінці концерту артист разом із повним залом зворушливо заспівав Гімн України.

Більше про те, як проходив концерт YAKTAKа у Володимирі, дивіться у фоторепортажі.




Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 Квітня, Понеділок