<

Призупинили опалювальний сезон у Володимирі-Волинському

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:37 | 9.04.2020 / Володимир / /
Перегляди
5
/ 1 коментар

Зважаючи на зростання температури повітря, з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв 9-го квітня видане розпорядження міського голови щодо призупинення опалювального сезону.

Надання послуг з теплопостачання продовжиться тільки у Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні, – йдеться на сайті міськради.

“Виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів не нижче +8ºС, беручи до уваги інформацію Волинського обласного центру з гідрометеорології, керуючись Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (зі змінами), відповідно п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження міського голови «Про призупинення опалювального сезону 2019-2020 років», прийняте рішення про призупинення опалювального сезону 2019 – 2020 рр. з 10-го квітня 2020 року, крім котельні Володимир-Волинського ТМО”, – йдеться в повідомленні.

Подача гарячої води для всіх категорій буде здійснюватись згідно діючого графіку до 21-го квітня 2020 року.

Нагадуємо, БУГ повідомляв, що за березень жителі Володимира-Волинського сплатять на третину менше за теплопостачання: проводять перерахунок.

7-го квітня стало відомо, що через карантин у Володимирі-Волинському продовжили опалювальний сезон.
один коментар
  1. Нарешті, бо пан Коба з подачі Сагана палив би і дер би гроші з містян до липня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Травня, Понеділок
19 Травня, Неділя