Проводять опитування щодо Нової української школи у Володимирі
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/p1240361-2.jpg)
У Володимирі проводять опитування серед вчителів та батьків учнів 5 класу.
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Анонімне опитування проводчть з метою виявлення проблем, які гальмують освітню реформу НУШ в навчальних закладах громади та збору даних щодо сприйняття Нової української школи керівниками ЗЗСО, вчителями початкових класів (4 роки НУШ), вчителями, які викладають у 5-х класах, батьками учнів, які навчаються у 5 класах.
Діагностична анкета для опитування доступна за посиланням.
Опитування проводиться до 23-го січня 2023 року.