Пожежники Володимира-Волинського провели рейд підготовки містян до опалювального сезону
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2015/11/DSCN9209-1024x576.jpg)
9-го листопада провідний фахівець Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області Олег Іовенко разом із журналістами провели роз’яснювальну роботу із жителями Володимира-Волинського.
Працівник пожежної служби завітав до будинків володимир-волинців та провів бесіди про належну готовність до осінньо-зимового сезону та нагадали правила опалювалення будинків. Також, роздавали листівки із нагадуванням правил безпеки та контактними номерами служб порятунку в разі надзвичайної ситуації.