<

Понад 16 мільйонів гривень: шість ветеранів із Володимира отримають державну компенсацію на житло

18:29 | 27.06.2026 / Володимир / , , / Коментарі відсутні

Володимирська міська рада на пленарному засіданні 58-ї чергової сесії 25 червня 2026 року схвалила зміни до міського бюджету, серед яких – розподіл державної субвенції на придбання житла для шести ветеранів з інвалідністю І–ІІ групи.

Про це повідомляє Район.Володимир.

На сесії начальниця управління бюджету та фінансів Раїса Гаркот повідомила про надходження 16,7 млн грн субвенції з державного бюджету. Кошти призначені для виплати грошової компенсації за придбання житла шістьом ветеранам, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок поранень на війні.

Окрім того, до громади надійшло ще 39 тис. грн – на оплату праці фахівців із супроводу ветеранів.

Нагадаємо, виплата компенсацій на житло для ветеранів з інвалідністю – частина державної програми підтримки учасників бойових дій. Кошти надходять у вигляді субвенції з державного до місцевого бюджету й адмініструються через органи місцевого самоврядування.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 Червня, Субота