Підробив пенсійне, щоб виїхати за кордон: у Володимирі судили підприємця із Запоріжжя
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/ustylug.png)
Щоб виїхати за кордон, підприємець із Запоріжжя самостійно виготовив пенсійне посвідчення. На «Устилузі» підробку помітили, тож чоловік отримав майже 12 тисяч гривень штрафу.
Про це стало відомо з вироку Володимир-Волинського міського суду, пишуть Волинські Новини.
На початку лютого уродженець Запоріжжя Давид Г., який є підприємцем, самостійно виготовив пенсійне посвідчення на своє ім’я, завантаживши відповідний бланк з інтернету.
За допомогою цього документа чоловік хотів виїхати за кордон. 12-го лютого на пункті пропуску «Устилуг» Давид Г. надав прикордонникам липове пенсійне посвідчення, однак вони зрозуміли, що документи несправжні.
Дії чоловіка кваліфікували за ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України (підроблення офіційного документа, який видає установа, що має право видавати та посвідчувати такі документи, і який звільняє від обов’язків, з метою використання його підроблювачем, а також використання завідомо підробленого документа).
Обвинувальний акт розглядали без проведення судового засідання та за відсутності учасників. Суд визнав Давида Г. винним та оштрафував його на 11 тисяч 900 гривень.