<

Нововолинські, володимирські та любомльські пари одружились у День закоханих

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:40 | 15.02.2020 / Володимир, Любомль, Нововолинськ / , /
Перегляди
34
/ Коментарі відсутні

14-го лютого у День святого Валентина в Нововолисньку, Володимирі-Волинському та Любомлі закохані пари зареєстрували шлюби за спрощеною процедурою в рамках пілотного проєкту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Так, у день закоханих Володимир-Волинським міськрайонним відділом ДРАЦС було зареєстровано 3 шлюби, в тому числі 2 – в рамках пілотного проєкту Міністерства юстиції України “Шлюб за добу” та подано 1 заяву на державну реєстрацію шлюбу, – інформують на сторінці Володимир-Волинського ДРАЦСу у фейсбук.

Серед них бажання одружитись виявили громадянин Республіки Польща та громадянка України – Роман Юзеф та Юлія.

Також світлинами молодят, що вирішили одружитись за спрощеною процедурою опублікували на сторінці Нововолинського відділу ДРАЦСу у фейсбуці.

Крім того, одна інтернаціональна пара, Зенон та Олена, в Нововолинську зробила перший крок до створення сім’ї та у День Святого Валентина подала заяву на реєстрацію шлюбу.

Також, троє закоханих пар побрались у Любомлі 14-го лютого. Саме цю дату обрали для створення сім’ї Андрій Валюх з села Бірки та любомльчанка Тетяна Шпатарюк, – пише Кордон.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Червня, П’ятниця