<

Неподалік селища Новосілки жителі Володимирської громади облаштували стихійне сміттєзвалище

18:31 | 27.03.2024 / Володимир / , , /
Перегляди
589
/ Коментарі відсутні

Неподалік селища Новосілки жителі Володимирької громади облаштували стихійне сміттєзвалище. Місяцями, а може й роками, селяни складали там старі меблі, речі домашнього вжитку, скло та пластик. Впорядковуючи власні подвір’я та оселі, жителі Новосілок позбувалися сміття, потайки вивозячи його за межі села. Це і призвело до утворення стихійного сміттєзвалища поруч із населеним пунктом.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці КП “Полігон”.

Днями працівники комунального підприємства кілька годин працювали над ліквідацією цього стихійного сміттєзвалища, вивезли дві вантажівки та два трактори відходів. Роботи з його ліквідації тривають. Комунальники кажуть, що сміття там залишилось стільки ж, а може й більше.

“Тепер зрозуміло, куди дівають сміття жителі Новосілок, які відмовляються платити за послуги КП «Полігон», мотивуючи це тим, що у них взагалі його немає. Мовляв, вони його не продукують!” – йдеться у дописі.

Адміністрація комунального підприємства вкотре нагадує жителям громади: кожна людина, незалежно від свого способу життя, виробляє певну кількість сміття. Це невід’ємна частина нашого повсякденного існування, пов’язана зі споживанням товарів та послуг. І за вивезення та захоронення цих відходів потрібно платити. А не хитрувати і засмічувати громаду, в якій живете ви, ваші діти та онуки.

КП «Полігон» також вкотре попереджає, що в разі виявлення фактів засмічення території громади, майданчиків для сміттєвих контейнерів та прилеглих до них територій, інспектори комунального підприємства будуть змушені притягувати володимирчан до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн). Протоколи про ці порушення мають право складати представники муніципальної варти та інспектори КП «Полігон».

“Окрім того, адміністрація комунального підприємства розглядає можливість встановлення фотопасток для фіксування несанкціонованого викидання відходів. «Сміттєвих» порушників в громаді зможуть тоді фіксувати на фото та відео, а згодом – притягувати до відповідальності. Громада повинна знати в лице кожного такого «героя»” – зазначається у дописі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Травня, Вівторок