<

На Володимирському ЦНАПі встановили сонячні батареї завдяки міжнародному проєкту

07:14 | 7.06.2023 / Володимир / , /
Перегляди
335
/ Коментарі відсутні

В межах проєкту з енергонезалежності швейцарсько-української Програми EGAP днями на даху Володимирського центру надання адміністративних послуг було змонтовано обладнання із сонячними панелями.

Володимирська громада, як учасниця Програми EGAP, стала однією із восьми громад Волині, які отримали обладнання резервного живлення для місцевого ЦНАПу, – повідомляють на сайті міста.

Відтак працівники центру надання адміністративних послуг зможуть працювати незалежно від ситуації в загальній енергосистемі України. Адже отримуватимуть резервне живлення від сонячних панелей, встановлених на даху.

Таке рішення забезпечить безперервне надання адміністративних послуг мешканцям у разі повторних обстрілів критичної інфраструктури, а в літні дні – економію бюджетних коштів. Бо ЦНАП отримуватиме електроенергію від сонця.

Довідково: Програма EGAP фінансується Швейцарією та впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Фондом Innovabridge від 2015 року. Програма цифровізує 44 пілотних громади в шести цільових регіонах: Волинському, Вінницькому, Дніпропетровському, Луганському, Одеському та Чернігівському.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 Квітня, Середа
16 Квітня, Вівторок