На трасі між Володимиром та Нововолинськом п’яний водій з’їхав у кювет: пасажира госпіталізували
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/com.bongasoft.addremovewatermark_received_482958736785554_copy_1024x768-1.jpeg)
23-го травня ввечері, близько 21 години, на трасі Р-15 у селі Суходоли між Володимиром та Нововолинськом трапилась аварія.
Очевидці повідомили БУГу, що у селі Суходоли мікроавтобус з’їхав з траси у кювет.
Як розповіли журналістам у поліції, 20-річний водій, житель міста Нововолинська, керуючи автомобілем марки «Volvo», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, не вибрав безпечної швидкості, внаслідок чого з’їхав у кювет. В автомобілі перебув пасажир, котрий отримав тілесні ушкодження, останнього госпіталізовано в травматологічне відділення КП «Володимир-Волинське» ТМО.
Відомості слідчі внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Перевірка триває.
Фото на головній – ілюстративне