Комунальники Володимира ліквідували наслідки ожеледиці
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo5292137670409041896.jpg)
6-го грудня на вулиці Володимира було виведено техніку КП «Полігон», аби ліквідувати наслідки зимової негоди.
Приблизно о 3:30 комунальники вже розпочали посипати пішохідні доріжки та перехрестя вулиць піщано-соляною сумішшю, повідомляють у фейсбуці підприємства.
Як повідомив заступник директора підприємства Віктор Павлось, сумішшю посипали усі великі перехрестя вулиць. На посипанні працювали два трактори підприємства.
У ході робіт використали приблизно тонну солі та більше пів тонни піщано-соляної суміші, повідомляють на сайті міста.