<

Історичний момент: депутати Володимира підтримали перейменування міста

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:22 | 1.10.2021 / Володимир / /
Перегляди
3485
/ коментарі 22

1-го жовтня під час засідання сесії міської ради більшість депутатів підтримала проєкт рішення по перейменування міста Володимира-Волинського.

Його розглянули першим за пропозицією депутата міської ради Миколи Савельєва.

Перед сесію під радою зібралося близько 30-ти людей, які вирішили донести свою думку депутатам. Тому, щоб відпустити громадськість, це питання перенесли на початок.

Перед присутніми виступив депутат міської ради Андрій Гнатюк, автор проєкт рішення про перейменування міста, який розповів про те, що це питання вагоме сьогодні.

Я належу до корінних жителів. Дід преставляв громаду в міській думі.

На підтримку висловилися представник партії ЄС Наталія Василець, депутат Микола Савельєва та Олег Новосад, Тетяна Дьоміна.

Також слова попросили Максим Клим’юк та Андрій Кандиба, які зазначили, що вбачають порушення процедури та просили депутатів “зробити крок назад”.

Депутат Олег Тимосевич зазначив, що головне питання – це законність проведених раніше громадських слухань, а це залежить від кількості бюджетників, які там були присутні. Керівник загального відділу зазначила, що слухання законні, оскільки 43 відсотки бюджетників були присутні, а це менше межі.

Микола Юнак від фракції Слуга Народу відзначив, що за перейменування, проте хоче аби все було процедурно правильно. Павло Горошкевич від партії Громадянська позиція відзначив, що за перейменування, підтримку висловив і Костянтин Зінкевич від Самопомочі.

Виступив Павло Мамєдов, колишній міський голова Володимира, який відзначив, що треба думати це і духовне питання, адже князь Володимир сам дав назву місту. Він просив депутатів проголосувати позитивно.

В результаті годинного обговорення депутати підтримали проєкт рішення про перейменування міста. “За“ проголосували 30 обранців громади.

Більше інформації згодом читайте на сайті.
коментарів: 22
  1. ну все, ціни на газ тепер будуть як в угорців, жкх впаде нижче плінтуса, продукти будуть проситися, шоб їх забрали безкоштовно, а всі депутати відмовляться від зарплат…

  2. Чекаємо початку обговорень, шоб забрати позорне “волинськ” з назви нашого туристичного міста

  3. Ага, і перейменування Благодатного в Жовтневне – бо, як казав т.зв. Михаїл луцький, воно “має право так називатися, як його його називали, забудовували, закладали камінь цього” селища.

  4. А тєпєріча маскалям як назіваті цей город : Владімір ілі Валадімір ілі Володімір ?

  5. Мої вітання Бугу! Судячи з коментарів вас активно читають у палаті №6 деякі постійні пацієнти. А депутати все-таки молодці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Травня, Середа
21 Травня, Вівторок