Інспектор Ляля перевірила асфальтування вулиці Професора Бобка у Володимирі-Волинському
Понад місяць проводилися ремонтні роботи на вулиці Професора Бобка у Володимирі-Волинському. Виконавцем робіт є підприємство “Аміла” з Турійського району.
28-го червня інспектор Ляля вирішила перевірити якість виконаних робіт, оскільки вже було прокладено асфальтне покриття.
Провівши перевірку, наша інспектор виявила, на її думку, безвідповідальне відношення до виконаних робіт.
Наявність ям заповнених водою, гора з шматків асфальту посеред дороги, відсутність тротуару, шматок розсипаного не вкатаного асфальту та недоасфальтовані кілька метрів вулиці – ті недоліки з якими довелося стикнутися Лялі.
Інспектор Ляля має кілька запитань і до проектно-кошторисної документації. Зокрема, чому само лише заїзд на вулиці Професора Бобка ніби то асфальтують, а виїзд непотрібно? Хоча ями на смузі виїзду на вулицю Ковельську засипали відбитим старим асфальтам самі ж жителі будинку, що поруч.
Інспектор Ляля має надію, що роботи по асфальтуванню призупинені в зв`язку з святковими вихідними днями і будуть згодом продовжені. Інакше б постало питання раціонального використання міських коштів та компетентності даного підрядника.
Також, близько 10-ї години, 28-го червня у соціальній мережі Фейсбук, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук прокоментував ремонт цієї вулиці під постом місцевого підприємця Андрія Кандиби.
“Щодо Професора Бобка, то це комплекс робіт по капітальному ремонту вулиці та двору Князя Олега 1. Заїзд з вулиці Ковельської робився поточним ремонтом, ці роботи ще не виконані у повному обсязі, викликаний технічний нагляд, недоліки будуть ліквідовувати за рахунок підрядника” – йдеться в дописі Ярослава Матвійчука.
Ляля триматиме це питання на контролі та незабаром проведе контрольну перевірку.
просто здуріти можна, йопа мать!
крадуть гроші на цьому асвальті хороші.
А що робити і як поступити, коли на вул.Володимирській взагалі дискримінація вийшла. Ліву сторону вулиці зробили як у ПАрижі , а праву лишили безбордюра, а насипали землі з цеглою старою і так покинули, бо бордюр не вистачило. Тепер права сторона живе собі, а на лівій стороні вулиці люди повинні власними коштами доробляти, щоб вода не тікла у подвір”я. Певне з правого боку люди живуть, а з лівоїбідняки, яким і так взащастя буде. Чому така дискримінація???